Titles you rated
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
PigRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 1.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
HostilesRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Robin HoodRated ★ 2.5