Titles you rated
Remarriage & DesiresRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 3.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0