Titles you rated
What a Man WantsRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0