Movies
Ratings
101
The Cat in the HatRated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Doctor DolittleRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 1.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0