Movies
Ratings
500
AquamanRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
The Suicide ShopRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5