Movies
Ratings
92
The AvengersRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0