Titles you rated
Total RecallRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Ghost and the DarknessRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5