Titles you rated
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0