Movies
Ratings
131
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 1.5
127 HoursRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0