Titles you rated
Pretty WomanRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0