Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5