Titles you rated
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5