Titles you rated
Cruel Winter BluesRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
Midnight Diner 2Rated ★ 1.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 2.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 2.5
The MermaidRated ★ 3.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 2.5
Master KIMsRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
The TwinsRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
Reign of AssassinsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0- 도둑들 영화를 만들다Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5