Titles you rated
- New NonstopRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 3.5
Those Who Cross the Line - Master XRated ★ 3.5
Those Who Cross the Line - ReturnsRated ★ 3.5
Those Who Cross the Line - Korean PeninsulaRated ★ 4.0
Those Who Cross the LineRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Hot BrothersRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Real MenRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0