Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0