Titles you rated
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 3.0
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5