Titles you rated
The Prince of TennisRated ★ 4.0- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 3.5
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
BLACK★ROCK SHOOTERRated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Full Metal Panic!Rated ★ 4.5
A Dog of FlandersRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 2.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- We Are PreCureRated ★ 4.0
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 2.5
- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
- Kirarin RevolutionRated ★ 4.5