Movies
Ratings
381
Decision to LeaveRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
The BookshopRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5