Titles you rated
SpotlightRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- King and QueenRated ★ 3.5
Mom and SisterRated ★ 3.5- Working MomRated ★ 3.0
Green RoseRated ★ 3.5
Age of InnocenceRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 3.5
Star's LoverRated ★ 4.0