Titles you rated
Easy ARated ★ 4.5
Love So DivineRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Love On-AirRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0