Movies
Ratings
292
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Sister ActRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0