Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CarterRated ★ 0.5- 8 YearsRated ★ 1.0
Seo BokRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 0.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
BrightburnRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.5