Series
Ratings
11
School BabysittersRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5