Series
Ratings
76
The Good WifeRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
London SpyRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- FlakedRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5- Please Like MeRated ★ 4.0