Movies
Ratings
103
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0