Movies
Ratings
235
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
A Wonderful MomentRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 1.0
Volcano HighRated ★ 1.5
Marine BoyRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
Monster-in-LawRated ★ 2.5
The CaveRated ★ 2.0- Boys Goes To HeavenRated ★ 2.5