Titles you rated
- The Maengs' Golden EraRated ★ 4.0
- Beautiful LadyRated ★ 4.0
- My Platoon LeaderRated ★ 2.0
- LieRated ★ 4.0
- Stained GlassRated ★ 2.0
- PurityRated ★ 4.5
- SWAT PoliceRated ★ 2.5
- Palace of DreamsRated ★ 3.0
- Splendid DaysRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5- SunflowerRated ★ 3.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.5- Eun ShilRated ★ 4.5
- Ad MadnessRated ★ 3.5
Age of InnocenceRated ★ 4.5- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
Love in Your BosomRated ★ 4.0
Merry Go RoundRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- VirtueRated ★ 3.0