Movies
Ratings
105
Grace of MonacoRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 4.0
OseamRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
GloveRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0