Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 3.0
- すいかRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Would You Marry Me?Rated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 3.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.0- 무쇠소년단Rated ★ 1.0
- 무쇠소녀단Rated ★ 1.0
- 내겐 너무 까칠한 매니저 - 비서진Rated ★ 3.0
- 우리들의 발라드Rated ★ 3.0
- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
The Murky StreamRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
The Confidence Man KRRated ★ 1.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5