Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The AuditorsRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Tracer Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0