Movies
Ratings
458
Chicken RunRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 2.0