Titles you rated
Death's GameRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 1.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0