Movies
Ratings
100
Jackass 3DRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Boys Don't CryRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
ContactRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 1.5
Raise the Red LanternRated ★ 1.5
Gone with the WindRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5