Series
Ratings
23- Swamp Ecology ReportRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Lucky LouieRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5