Movies
Ratings
30
FriendRated ★ 4.0
Gou Gou, the CatRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
General's Son IIRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0