Movies
Ratings
346
Your Name.Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.5- Flame In The ValleyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5