Titles you rated
The Equalizer 3Rated ★ 1.0
LeonRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 0.5
I Am LoveRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 1.0
SerendipityRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
2046Rated ★ 3.0
Ricki and the FlashRated ★ 1.0
Pulp FictionRated ★ 3.5