Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Beautiful CreaturesRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
ManholeRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5