Series
Ratings
431
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.5
Sakuna: Of Rice and RuinRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
Sporty SistersRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
Friends GamesRated ★ 2.5
SilentRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Fire Force Season 2Rated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Love Deeply!Rated ★ 3.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0