Titles you rated
The TerminatorRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 0.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 0.5
AmadeusRated ★ 5.0