Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 3.5
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.0
The Bakery Girl of MonceauRated ★ 4.0
A Tale of WinterRated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Yourself and YoursRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Spy NationRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Bread and RosesRated ★ 3.0