Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
SullyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
One Fine DayRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0