Series
Ratings
139
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
My Husband's WomanRated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Noragami AragotoRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
God of WarRated ★ 3.0