Series
Ratings
177
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
On AirRated ★ 2.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Shooting StarsRated ★ 1.5
Chief KimRated ★ 1.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5