Movies
Ratings
337
CruellaRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Strangers: Prey at NightRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5