Titles you rated
The Last KingdomRated ★ 4.5
The Last KingdomRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
Happy HomeRated ★ 2.5
Radiant OfficeRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0