Titles you rated
The StudioRated ★ 4.0
Nyaight of the Living CatRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The EddyRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5