Titles you rated
SecretRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Hansel & GretelRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5