Titles you rated
One Missed CallRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 4.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 4.5
Jaws 2Rated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 4.0
The Grudge 2Rated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5