Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0